Drita LED e zonës sportive Conssin KF8S-2000

Trego të gjitha

Drita LED e zonës sportive Conssin KF8S-2000

 

-Dizajn modern, me peshë të lehtë, modular dhe të fortë për mjedise ekstreme të jashtme.

-Optika me rreze ultra të ngushtë, të ngushtë dhe të mesme.

-Finda alumini, thjerrëza optike, vida inox.

-Plotësisht i përdorshëm, Rezistencë e lartë ndaj UV-së me kosto të ulëta mirëmbajtjeje.

-Mbrojtje IP69K dhe dizajn i fortë.

-Mbrojtja nga mbitensionet 10Kv / 20Kv.

-Mbulohet me 5 vjet garanci.

-DALI dimmable (Opsionale). 

Ju lutemkontaktne për një broshurë të printueshme mbi këtë produkt nëpërmjetfaqja e kontaktit.
Kërkoni një broshurë
Kategoria:.
Përshkrim

-Vetëm 1/3 e konsumit të energjisë për LED

 

- Mund të zëvendësojë në mënyrë të përkryerLlambë halide metalike 6000W

 

- Lente e projektuar posaçërishtper zone sportive mund të arrijë ndriçim uniform
efekt dheeliminoni mbetjet e lehta,
- LED-et përdorin teknologjinë më të fundit
për të siguruar jetëgjatësi dhe jetëgjatësi
minimaleprishje e lehtë.
-Ndezja/fikja e menjëhershme

 

Fusha e aplikimit të produktit

● Fusha e futbollit
● Fushë basketbolli
● Zonë Sportive
● Terren i lojës
● Zonë publike

Tabela e specifikimeve
MODEL KFS2S-350 KFS2S-500 KFS3S-650 KFS4S-1000 KFS6S-1200 KFS6S-1500 KFS8S-2000
PUSHTETI 350w 500 W 650 W 1000 W 1200w 1500w 2000 vat
FLUX LUMINOUS 49000-
52500
62500-
67500
84500-
91000
125000-
135000
156000-
168000
187500-
202500
250000-
270000
GAME E TENSIONIT AC 180~528V / AC 100~240V AC 180~528V
CCT 5000K Standard (Opsioni 2700K deri 6500K)
CRI 70Ra (Opsioni 80Ra / 90Ra)
PUNËS
TEMPERATURA
-40°C ~ +50°C
MATERIALI Aliazh alumini dhe polikarbonat
VLERËSIMI IP/IK IP66, IP67, IP69K / IK10
SHOFER
INSTALIMI
Kutia e shoferit Kutia e shoferit të ndërtuara të ndërtuara të ndërtuara të ndërtuara të ndërtuara
DIMENSION 334×385×178
mm
400×385×195
mm
520×387×241
mm
521×727×249
mm
401×727×210
mm
521×727×249
mm
682×731×301
mm
PESHA NETO 10 kg 12 kg 15 kg 21 kg 28.5 kg 28.5 kg 36 kg